آموزش PowrerPoint

4 شرکت کننده
0 day

بررسی اجمالی دوره

پاورپوینت Microsoft PowerPoint 2016‎ چیست؟ 

پاورپوینت یک نرم‌افزار ارائه‌ تعاملی است که
توسط شرکت مایکروسافت عرضه شده است. این نرم‌افزار به کاربران این امکان را می‌دهد تا متن، تصاویر، نمودارها، جداول، صوت و ویدئوها را در اسلایدها قرار دهند و از افکت‌های بصری مختلف بین اسلایدها استفاده کنند. با استفاده از پاورپوینت و برقراری ارتباط بصری می‌توان مفاهیم مورد نظر خود را در جلسات تحقیقاتی، سخنرانی‌ها، آموزش‌ها، کنفرانس‌ها و… به راحتی منتقل کرد.

اهمیت یادگیری پاورپوینت Microsoft PowerPoint 2016‎ چیست؟

تاکنون نرم‌افزارهای زیادی به منظور مدیریت ارائه ایجاد شده‌اند مانند Adobe Presenter و… اما در این میان، نرم‌افزار PowerPoint توانسته مخاطبین بسیاری را به خود جلب کند. دلیل آن هم بسیار ساده است. شما در نرم‌افزار PowerPoint می‌توانید به سادگی اطلاعات را قرار دهید و با استفاده از امکانات موجود، بر روی اطلاعات و اسلایدها، جلوه‌های انیمیشنی قرار داده و سپس خروجی مورد نظر را برای ارائه تهیه کنید.

به تازگی شرکت مایکروسافت، مجموعه نرم‌افزاری Office را به‌روزرسانی کرده است که یکی از نرم‌افزارهای موجود در این بسته نرم‌افزاری، نرم‌افزار PowerPoint بوده که در این به‌روزرسانی، برخی امکانات مفید و مناسب به این نرم‌افزار اضافه شده است. از جمله این امکانات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. جلوه ویژه جا‌به‌جایی اسلایدها با نام Morph
۲. ابزار Designer
۳. ابزار Tell Me
۴. شش طرح جدید برای نمودارها
۵. ابزار Smart Lookup
۶. ابزار فرمول‌نویسی Ink Equation
۷. ابزار ضبط صفحه‌نمایش
۸. بهبود کارایی بخش اشتراک‌گذاری
۹. اضافه شدن ابزار مدیریت تاریخچه ویرایش فایل
۱۰. بهبود قالب‌های نرم‌افزار
۱۱. بهبود رزولوشن فایل ویدیویی
۱۲. ….

در این فرادرس چه چیزی یاد می‌گیریم؟ 

در این آموزش ما با نحوه کار با نرم‌افزار PowerPoint 2016 آشنا شده و مشاهده می‌کنیم که به چه صورت می‌توانیم با استفاده از این نرم‌افزار قدرتمند، فایل‌های ارائه خود را آماده کنیم.

مربی

آواتار کاربر

گروه علمی زبان فارسی

4.4
3 نقد و بررسی
84 دانش آموزان
5 دوره ها

بازخورد

0.0
0 امتیاز
0%
0%
0%
0%
0%

اولین نفری باشید که “آموزش PowrerPoint”

Main Content